Ο Πάνος βρήκε ακαριαίο θάνατο τα ξημερώματα της Παρασκευής, ενώ οδηγούσε τη μηχανή του στη Συγγρού, στο ύψος του Ωνασείου. Όπως αναφέρουν πληροφορίες, για άγνωστους λόγους, έχασε τον έλεγχο της μηχανής του και έπεσε στο προστατευτικό κιγκλίδωμα, ενώ δεν φορούσε κράνος. Τις τελευταίες ώρες πολλοί φίλοι του έχουν γράψει τα δικά τους μηνύματα στα social media, εκφράζοντας τη λύπη τους για τον θάνατό του.
Συγκλονίζει αυτόπτης μάρτυρας για τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα
Συγκλονιστικά είναι όσα έγραψε στο Facebook αυτόπτης μάρτυρας, που βρέθηκε στο σημείο όπου ο Πάνος Ζάρλας άφησε την τελευταία του πνοή. Σε ανάρτηση στο λογαριασμό του έγραψε χαρακτηριστικά: «Πριν λίγο μπροστά στα μάτια μας σκοτώθηκε ο Πάνος με την μηχανή του στην Συγγρού, έχασε τον έλεγχο έπεσε και διαμελίστηκε παντού. Καλό ταξίδι και να προσέχεις εκεί μπροστά, έτυχε να σε γνωρίσω μια φορά στο μαγαζί που δούλευα».
iefimerida.gr